Croatia Gaming RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Croatia Gaming RP SA:MP Server
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodosli na Croatia Gaming RP server !
Server IP: 193.192.59.151:7778 !
Postujte pravila servera i foruma !

 

 Zahtjev za unban

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Zaba




Broj postova : 1
Join date : 20.02.2013

Zahtjev za unban  Empty
PostajNaslov: Zahtjev za unban    Zahtjev za unban  Emptysri vel 20, 2013 5:08 pm

Šaljem zahtjev za unban ip-a jer me je server banovao nezz razlog radim kao građevinar isao sam iz treceg grada vozio se doma jer sam vozio beton tamo kad od poruka na xfire i ja stisno Alt+Tab izišo vidio poruku vratim se ono "server closed the connection " i ja niš van i ponovo relog a ono opet ja restart modem opet nezz zašto.... a hocu igrati na tom serveru server je odlicam igraci ok skripte su prekrasne.. na početku sam imao malih bug-ova sa acc ali više ne...i zato trazim unban nick u igri mi je Tomislav_Zaba moj ip je 93.141.14.179




HVALA


[color=red][/colorDOBIO SI UNBAN ! ]
[Vrh] Go down
STRAJA




Broj postova : 2
Join date : 17.02.2013

Zahtjev za unban  Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za unban    Zahtjev za unban  Emptypet vel 22, 2013 10:18 am

Saljem zahtev za unbana ip adrese jer nezna mzasto me je banovao
[Vrh] Go down
Tony_Gun




Broj postova : 5
Join date : 17.02.2013

Zahtjev za unban  Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za unban    Zahtjev za unban  Emptysub vel 23, 2013 10:10 pm

ja sam prvi put uso na server i smao mi pise server closed the connection mozete mi unban IP
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zahtjev za unban  Empty
PostajNaslov: Re: Zahtjev za unban    Zahtjev za unban  Empty

[Vrh] Go down
 
Zahtjev za unban
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zahtjev za unban!
» Zahtjev za unban
» Zahtjev za unban
» Zahtjev za unbann
» Zahtjevi za unban

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia Gaming RP :: Out Of Character (OOC) :: Hall of Shame :: Zahtjevi za unban-
Forum(o)Bir: